Winter 2008 / 2009
BEELD BETER BEKIJKEN
Michan, 60x120 cm.
BEELD BETER BEKIJKEN
Chrys Roboras, whitin, 90x90 cm.
BEELD BETER BEKIJKEN
Florentijn Bruning
BEELD BETER BEKIJKEN
Marit Otto, Apocalyps, 100x100 cm.
maria-200.jpg
Remi Vervloet, Maria maagd alleen aah, 120x80 cm.

Op zaterdag 13 december opende GO Gallery haar jaarlijkse winter / groepsexpositie, ditmaal met maar liefst 22 kunstenaars!!  

Alle deelnemende kunstenaars hebben speciaal voor deze expositie 2 nieuwe kunstwerken vervaardigd.  

 

Remi Vervloet exposeert zijn de zogenaamde 'swirl-paintings', ze ontstaan doordat hij de doeken met hoge snelheid centrifugeert en hierop verschillende laklagen aanbrengt waarna hij vervolgens een iconografisch beeld aan het werk toevoegt. 


Michan is met 18 jaar de jongste exposant van deze expositie. Hij studeert aan het Media College op de afdeling Grafisch Design. Zijn canvassen zijn bewerkt met zwarte markers. Hij noemt zijn werk zelf “vrolijk vreemd”. 


SIT is de meest geëngageerde kunstenaar op dit moment. Hij schildert in zwart / wit over de natuur en politieke issues. Volgend jaar exposeert SIT weer solo in GO Gallery. 


Marit Otto noemt zichzelf een semi realist, ze speelt met een hedendaagse werkelijkheid. Haar werk begeeft zich op het snijvlak van plastisch en grafisch.  noemt zichzelf een semi realist, ze speelt met een hedendaagse werkelijkheid. Haar werk begeeft zich op het snijvlak van plastisch en grafisch. 


Chrys Roboras is een Griekse, geboren in Australië. Op beide plekken voelt ze zich ontheemd, dat is ook waar haar schilderijen overgaan.
 


 

Alexander Smith
BEELD BETER BEKIJKEN
Conception 51 en 52, ieder 180x70 cm.

Alexander Smith is bekend om zijn schilderijen van helder blauwe luchten met indrukwekkende wolkenpartijen, statige bomen en vallende bladeren.

Yvonne Zomerdijk (schilder)
BEELD BETER BEKIJKEN
Voorbijgaan, 90x90 cm.
 Sinds bijna 4 jaar exposeert Yvonne Zomerdijk in GO Gallery. Ze schildert humoristische zaken uit het dagelijkse leven.  
Vrijwel elk onderwerp is een uitdaging voor haar en een grote verrassing voor de toeschouwer.
Gosia - Bolwijn - Wiese, schilder
BEELD BETER BEKIJKEN
4x 70x70 cm. en 2 x 70x100 cm.
 De kleurenpracht van de Bollenstreek en de wens om te duiken hebben Gosia geďnspireerd in haar onderwerpkeuze en kleurgebruik. De serie Vissen is hier een duidelijk herkenbaar voorbeeld van. Omdat ze graag wil duiken en de vissen in het echt kunnen zien, maar niet kon zwemmen heeft ze in de afgelopen jaren haar zwemdiploma's gehaald. Ze duikt nog niet, maar de vissen die ze graag wil zien, zet ze met passie op het doek.

Sergey Engel, schilder
BEELD BETER BEKIJKEN

I was born in a jewfish family behind the Iron Curtain, pretty far from the sea. After I moved to Israel in 1992 fishes deliberately entered my life. At first, I started eating fish. Then I fell in love with a Fish and got married. Then I've started discovering my Jewfish roots. By 2000, together with my wi-fish, I was eating fishes every day, swimming a lot and studying different jewfish disciplines. Over dosage of Omega-3 and Phosphor changed my perception of life and physics, several usually hidden parts of my body started glowing in the dark.
About a couple of years ago I started painting fishes, and the inspiration came mostly from my private life. The paintings are called "Ish-Fishes" - "Ish" means "Man" in Hebrew, so generally they are "Human Fishes". With a certain degree of abstraction you can see them as my self-portraits. 
 

Wilbert van der Steen (illustrator van kinderboeken, schilder)
BEELD BETER BEKIJKEN
Amoeben, acryl op linnen, 50x100 cm.

Wilbert van der Steen schilderde het laatste decennium prentenboekschilderijen. Sinds 2008 schildert hij abstracten met de ritmes en bewegingen uit de natuur en de stad.

Francesco Ragalmuto Garito (edelsmit)
BEELD BETER BEKIJKEN
@ on red, zwarte koraal, zilver. granaat.

Margret Mijsbergh, schilder
BEELD BETER BEKIJKEN
Amsterdam
 Warme, kleurrijke schilderijen die abstract zijn maar tevens refereren aan de concrete werkelijkheid. Margret Mijsbergh schildert op haar gevoel en dat resulteert in sferische doeken met beweging en verstilling als belangrijke waarden.
Mitko Zhelezarov, schilder
BEELD BETER BEKIJKEN
LOVE, 81x65 cm. acryl op canvas
 Mitko is een kunstenaar die werkt met kleuren en thema's. Zijn schilderijen zijn zeer herkenbaar, ze hebben een impact op de kijker.
De kunstenaar heeft zijn eigen stijl ontwikkeld en inmiddels een grote plaats in de Bulgaarse moderne kunst.
Mitko's kunstwerken verbeelden een poging naar een andere wereld, een wereld met Christelijke waarden en boodschappen.
De symbolen en tekens die de kunstenaar uit de iconografische schilderkunst heeft ontleend, leiden de aandacht van de kijker naar een belangrijk onderwerp: de eeuwige Christelijke waarheid. De hand symboliseert liefde en acceptatie, wat we elke dag nodig hebben. De vis is een van de eerste christelijke symbolen. De boot staat voor de vaart door het leven, vol met beproevingen en verleidingen. Vaak schildert hij een kelk, bloed symboliseert hier het leven.

Karol Bak (schilder)
BEELD BETER BEKIJKEN
1- 2010, 70x70 cm.
 Karol Bak is geboren in 1961 in Kolo (Polen).
In 1981 maakt hij in Poznan (Polen) het Stedelijk Lyceum voor Beeldende Kunst af en tussen 1984 en 1989 studeert hij in deze stad aan de Academie voor Beeldende Kunst in de richting grafiek. In 1989 studeert hij af met onderscheiding bij professor Tadeusz Jackowski (grafiek) en professor Jaroslaw Kozlowski (tekenen).

Karol Bak schildert zijn realistische doeken in olieverf.
Hij gebruik veel mytologische thema's in zijn werk.
Pleasant (schilder)
BEELD BETER BEKIJKEN
Pleasant, Wanting a NO!, Indeed his heart felt some change, 51x51 cm.
 Suspended Thoughts, Hangende Gedachten
van de kunstenaar die PLEASANT heet.

'Suspended Thoughts', is een unieke en innovatieve manier van de jonge kunstenaar Pleasant om kunst te presenteren.
Deze kunstinstallatie is geinspireerd door de bezoeken van Pleasant naar de havens van New York en de zeehavens van Savanah, in het diepe zuiden van de States, waar zijn studio staat. Op deze locaties staan gigantische hijskranen, die 24 uur per dag schepen in - en uitladen. Daar hingen de gigantische scheepscontainers, glad en vierkant, hangend aan kabels en kettingen. Deze plekken dienden als model voor Pleasant's hangende kunstinstallaties: de hangende gedachten.
Elk artwork is een andere gedachte, een persoonlijke observatie van de sociale realiteit, van vreugde of een analyse van jezelf. Vaak zijn de schilderijen ook introspectief en een reflectie van observaties van de humaniteit. Ze worden opgehangen om chaos en orde te representeren, wat ook de tegenstelling en de harmonie voorstelt. Pleasant vindt dat dit de ware realiteit van de natuur weergeeft waar logica, onverwachte acties en gedachten één en toch gescheiden, tegenstrijdig maar toch in balans zijn. De kunstwerken worden in een ruimte opgehangen en veranderen van plaats.

Arvee (schilder)
BEELD BETER BEKIJKEN
Northern Breeze, 60x120 cm.olieverf op linnen
 Zijn spel met licht en donker, gezet in een heel eigen palet van kleuren en immer zoekend naar spanning, zorgen ervoor dat de toeschouwer steeds weer andere beelden waarneemt en de eigen fantasie wordt gestimuleerd.
Frank Porcelijn, beeldhouwer.
BEELD BETER BEKIJKEN
Babel IX, 58x44 cm.
 De torens  doen denken  aan de mythische toren van Babel, maar dan wel aan een toren van Babel die een miljoenenstad herbergt. Een menselijke termietenheuvel die zich steeds verder uitbreidt en zich blijft vernieuwen. Aan het bouwen komt nooit een einde, zomin als aan het streven naar voltooiing. Dit is een dynamisch gegeven en zo kan de toren hier worden gezien als een metafoor voor de scheppende verbeeldingskracht. 
The London Police
BEELD BETER BEKIJKEN
50x100 cm. verkocht

 
GO Gallery | Prinsengracht 64 | 1015 DX Amsterdam
Tel. 020-4229580 | E-mail: office@gogallery.nl | Fax 020-4229581
GO Gallery = GO Galerie = GOGallery = GOGalerie